fbpx

Гороскоп подорожей на 2020 рік

Гороскоп подорожей на 2020 рік

♈ Овни

Коли Овни плануватимуть відпочинок в новому році, їм варто розглянути, як пункт подорожі, одну їх гірських країн. Така подорож дозволить не тільки провести час в колоритному місці, насолоджуючись красою і незвичайними видами, але й активним відпочинком, з підйомом в гори або спуском по гірській річці.

♉ Тельці

Тельці будуть сповнені оптимізму вже з січня, тому саме в цей період найкраще подорожувати і знайомитись з новими місцями, якщо, звичайно, дозволить час і фінанси. А в серпні можна вирушати підвищувати свій культурний рівень і оглядати визначні пам’ятки, це допоможе знайти внутрішню гармонію.

♊ Близнюки

Вирішивши організувати поїздку в іншу країну, допитливим Близнюкам варто обрати для себе саме автомобільну поїздку, оскільки такий вид подорожі дозволить зупинятися в будь-якій точці мандрівки і побувати в найбільш відокремлених місцях, де рідко бувають люди.

♋ Раки

Рік 2020 надзвичайно вдалий для подорожей і знайомства з новими країнами. Ракам обов’язково варто витратити кошти на поїздку в екзотичні місця, де вони раніше не бували. В ідеалі варто відправитися в країни Сходу, наприклад, в Китай або Філіппіни. Крім того, Раки можуть відвідати Нову Зеландію або Австралію.

♌ Леви

Представники знаку Лева обов’язково мають організувати для себе і своїх близьких активний відпочинок. Подорожі в країну, де є гори, підійдуть найкраще. Більш бюджетний варіант –  просто відправитися в похід з друзями або рідними.

♍ Діви

Для самозаспокоєння і відпочинку представникам знаку Діви в цьому році обов’язково потрібно подумати про подорож. Причому їхати далеко не потрібно, так як діви можуть прекрасно відпочити займаючись шопінгом. В цьому плані підійде подорож в одну з ближніх країн, де можна чудово провести час і при цьому обновити свій гардероб.

♎ Терези

Терези – справжні естети і любителі старовини. Якщо вони задумаються про подорож в 2020 році, їм варто відправитися в пізнавальну експедицію в Чехію або на південь Італії, подивитися на красу Голландії або відправитися в одну з країн Скандинавії. У будь-якому випадку Терези проведуть активний відпочинок з культурною програмою та відвідуванням багатьох визначних пам’яток історії.

♏ Скорпіони

Скорпіони виберуть для себе екзотичну подорож, а значить захочуть злітати туди, де раніше ніколи не бували. Це може бути Африканський континент, острів Кіпр або Кріт, а також Південна Америка. У будь-якому випадку Скорпіони не пошкодують коштів для гідного відпочинку і відновлення в кращих готелях і з дорогими розвагами.

♐ Стрільці

Активні і невтомні Стрільці зважаться на відпочинок в наметах, подорожі в гори або по гірських річках, а тому їх подорож в цьому році буде в ліси, причому підійдуть ліси та національні парки будь-якої країни. Цим людям важливо відчути дух предків, єднання з природою чи навіть пройти курс виживання.

♑ Козероги

Для Козерогів вкрай важливо все спланувати і підготувати для подорожі. Причому, цим повинен займатися Козеріг особисто. Тільки в цьому випадку подорож буде вдалою і не розчарує. Козерогам в цьому році варто відвідати Західну Європу, а також відправитися на Близький Схід, наприклад, в Ізраїль або Туреччину.

♒ Водолії

Більшості представників цього знаку не доведеться подорожувати в цьому році в плані відпочинку і знайомства з новими країнами. Якщо їх і чекають поїздки, то швидше за все це будуть відрядження. Лише в кінці року Водолії зможуть повноцінно відпочити, а значить в цей час варто подумати про поїздку в ближнє зарубіжжя.

♓ Риби

Риби з початку року будуть тяжіти до різного роду покупок. Для цього вони можуть зібратися в поїздку за кордон, причому не тільки на автомобілі або поїзді, а й на літаку. А відпустку краще планувати на середину липня, це прекрасний час для відпочинку і гармонізації. Крім того, вони отримають естетичне задоволення від такої подорожі.

Наші менеджери із задоволенням допоможуть Вам обрати ту подорож, яка Вам підійде найкраще.