fbpx

Країни

Греція

Країна, де яскраве сонце зігріває жителів круглий рік. Лазурне море, золотисті пляжі, білі будинки, аромат міцної кави і хвойних рослин.

Домінікана

Благодатний край, що розкинувся на сході острова Гаїті у оточенні хвиль Карибського моря. Славиться дуже чистим морем і пляжами з білого піску.

Єгипет

Це батьківщина однієї з найдавніших і найрозвиненіших цивілізацій, яка зробила колосальний вплив на розвиток світової культури.

Іспанія

Країна солодкого вина і ласкавого сонця, країна блакитного моря і величних гір, країна божевільних геніїв і відкритого, веселого народу.

Індія

Пориньте в цю казкову атмосферу, вдихніть аромат квітів, спецій і пахощів, відчуйте ніжний смак солодких тропічних фруктів.

Мальдіви

Це тропічний рай, де можна побачити бірюзові лагуни з іскристими білими берегами, теплі, прозорі води океану і коралові рифи.

ОАЕ

Розпечена пустеля межує з прохолодою океану, суперсучасні мегаполіси знаходяться в безпосередній близькості від стародавніх руїн.

Туреччина

Зручний та комфортний відпочинок для кожного. Це країна, де є не тільки сонце, пляжі і дискотеки, а й давня культура і красиві архітектурні пам’ятки.

Шрі-Ланка

Відома національними парками і пам'ятниками буддизму. Все це поєднується з комфортабельність і високим рівнем обслуговування.

Підберемо Тур

для Вас
Надішліть запит, використовуючи контактну форму нижче і наші менеджери
підберуть для Вас найкраще рішення.